KONTAKTY

Sídlo společnosti

(adresa fakturační a korespondenční)

Kredoline s.r.o.

Lidická 700/19

602 00 Brno

IČ: 044 74 007

DIČ: CZ 044 74 007

Firma Kredoline s.r.o. je vedená u Krajského soudu v Brně.
Spisová značka C 90117.



Jednatelé společnosti


Bc. Radek Krejčiřík

radek@kredoline.cz

+420 605 278 834


Jakub Dostál

jakub@kredoline.cz

+420 720 154 353


Obchodní zástupci


Ing. Jan Haniška

jan.haniska@kredoline.cz

+420 604 288 379


Michaela Motalová

michaela.motalova@kredoline.cz

+420 739 299 526

Provozovna Brno-Slatina


Řípská 1485/11f

627 00 Brno-Slatina


Disponenti logistiky:


Radim Vytlačil - vedoucí týmu

+420 731 176 588

radim@kredoline.cz


Monika Novotná

+420 739 013 866

monika@kredoline.cz


Vivienne Maová

+420 604 315 613

vivienne@kredoline.cz


Hana Riesnerová

+420 731 554 777

hana@kredoline.cz


Bc. Martin Střelský

+420 732 695 123

martin@kredoline.cz

Marcela Mayringerová

+420 739 299 244

marcela@kredoline.cz


Tereza Václavíková

+420 731 162 413

tereza.vaclavikova@kredoline.cz


Provozovna Brno-Královo Pole

Technická 2935/23

612 00 Brno, Česká republika


Fakturace:

Mgr. Julie Pospíchalová

+420 737 437 907

invoice@kredoline.cz


Karolína Pakostová

+420 605 877 333

info@kredoline.cz


Monika Břoušková, DiS.

+420 737 548 402

info@kredoline.cz

Disponenti logistiky:


Tereza Pavlovcová - vedoucí týmu

+420 739 482 573

tereza@kredoline.cz


Filip Otoupalík

+420 737 124 651

filip@kredoline.cz


Ondřej Otoupalík

+420 731 188 522

ondrej@kredoline.cz


Ing. Ivana Butkovičová

+420 735 174 357

ivana@kredoline.cz

Sebastian Macháček

+420 603 782 966

sebastian@kredoline.cz

Jan Andres

+420 605 494 259

jan.andres@kredoline.cz



Tomáš Husák - vedoucí týmu

+420 604 410 041

tomas.husak@kredoline.cz


Dominik Talaš

+420 604 543 602

dominik@kredoline.cz


Mgr. Klára Czerepaková

+420 603 493 880

klara@kredoline.cz

Aneta Kubů, DiS.

+420 603 739 808

aneta@kredoline.cz

Boris Vondruška

+420 739 030 650

boris@kredoline.cz

Provozovna Brno-Medlánky

Letiště Brno-Medlánky

Turistická 67

621 00 Brno, Česká republika

+420 530 331 469